

Werk in uitvoering
Home Werk in uitvoering Week 46: Straatmeubilair in en rond Woongebouw Rotterdam

Puntegale is een rijksmonument in Rotterdam dat is gerenoveerd tot een schitterende woonplek voor jong werkenden. Het gebouw is duurzaam verbouwd en voorzien van alle moderne gemakken.
Straatmeubilair voor een schone en aangename omgeving
In en rondom het gebouw is afgelopen week straatmeubilair van Falco geplaatst. De FalcoBloc afvalbak is robuust en duurzaam. De FalcoBloc zitbank biedt een comfortabele plek om even te zitten en te genieten van de omgeving. De bank is in verschillende modellen verkrijgbaar Het materiaal van de FalcoBloc serie bestaat uit thermisch verzinkt staal en hout. Dit zijn duurzame materialen want staal heeft een lange levensduur en is daarna volledig te hergebruiken.
In de kelder zijn meerdere FalcoJona afvalbakken gemonteerd. Deze afvalbakken zijn voorzien van een groene kleur, zodat ze goed opvallen in de donkere kelder. Dit zorgt voor een schone en nette omgeving.
Een veilige plek voor de fiets
Ook aan de fietser is gedacht. Het Ideaal 2.0 fietsenrek biedt een veilige parkeerplek voor de fiets. Het rek is voorzien van een extra aanbindoog, zodat de fiets goed vastzit.
Straatmeubilair voor woon- en appartementencomplexen
Niet alleen ons assortiment straatmeubilair is geschikt voor het plaating bij woon- en appartementencomplexen, onze fietsoverkappingen en bergingen worden ook regelmatig geplaatst op buitenterreinen van appartementgebouwen.
Op onze Pinterestborden Woningbouw en Binnentuin inrichten zijn diverse projecten te vinden.
Vraag onze projectadviseurs naar vrijblijvend advies via 0546 55 44 44 of stuur een bericht naar info@falco.nl.
Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink.
John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:
- ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
- repareren, refurbishen en recyclen
- behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
- certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)
Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.



Falco's adviseurs staan klaar om u telefonisch of tijdens een bezoek te adviseren. Ook sturen zij graag op uw verzoek gedetailleerde informatie toe.
Blijf op de hoogte van onze laatste producten en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!