
Grote FalcoPlana overkapping in gebruik als opslag voor hout
Op het buitenterrein van Hout & Steenhandel Kortenhoef is een overkapping FalcoPlana geplaatst die gebruikt wordt als berging om hout onder op te slaan. De overkapping heeft een lengte van maar liefst 18 meter!
FalcoPlana overkapping
De FalcoPlana is bij uitstek geschikt voor stalling van vervoersmiddelen zoals uw bedrijfswagens of droogzetten van andere bedrijfsmaterialen, maar ook voor de opslag van grote goederen zoals bij Hout & Steenhandel Kortenhoef.Deze carport helpt materialen te beschermen tegen weersinvloeden zoals vorst, regen en zon.
Het dak van deze overkapping bestaat uit aluzinc profielplaten. De frames van de FalcoPlana zijn niet bekleed door Falco.De overkapping is geplaatst op stelconplaten.
Falco producten voor bedrijven
Er zijn veel verschillende Falco producten die geplaatst kunnen worden op het buitenterrein van bedrijven, naast overkappingen ook straatmeubilair of verkeersvoorzieningen.
Op het Pinterest bord "' Bedrijventerrein inrichten" zijn bedrijventerreinen te zien die ingericht zijn met Falco producten.
Een van onze projectadviseurs komt graag vrijblijvend bij u langs om u te voorzien van advies.
Falco ontwerpt en produceert alles in eigen huis, hierdoor is het relatief eenvoudig om producten op maat te ontwikkelen. Neem contact met ons op via 0546 55 44 44 of info@falco.nl.
Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink.
John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:
- ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
- repareren, refurbishen en recyclen
- behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
- certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)
Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.



Falco's adviseurs staan klaar om u telefonisch of tijdens een bezoek te adviseren. Ook sturen zij graag op uw verzoek gedetailleerde informatie toe.
Blijf op de hoogte van onze laatste producten en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!