Back to top

Boomroosters op maat in centrum Emmen

Home Projecten Boomroosters op maat in centrum Emmen

In opdracht van Avitec heeft Falco op maat gemaakte boomroosters geproduceerd die geplaatst zijn in het centrum van Emmen. De boomroosters zijn voorzien van een kei motief en gemaakt van Cortenstaal.

Boomroosters

Falco heeft een groot assortiment boomroosters. De Gemeente Emmen had als wens een kei motief in het boomrooster. Doordat Falco beschikt over moderne productie faciliteiten in eigen huis, en een eigen ontwerp team, is het relatief eenvoudig om producten geheel op wens van de klant te laten produceren.

In totaal zijn er 11 boomroosters geplaatst in het centrum van Emmen. Als materiaal is Cortenstaal gebruikt. De roosters inclusief een stalen oplegframe hebben een afmeting van 1800x1800 mm, en de diameter van de opening is 700 mm. De boomroosters kunnen een wiellast dragen van 5000 kg.

Advies

Meer weten over de bescherming van bomen d.m.v. boomroosters of advies over ander straatmeubilair?

Onze projectadviseurs komen graag langs op locatie en bekijken met u de mogelijkheden. Falco ontwerpt en produceert alles in eigen huis, hierdoor is het relatief eenvoudig om producten op maat te ontwikkelen. Neem contact met ons op via 0546 55 44 44 of info@falco.nl.

 

Circulair

Nederland wil in 2050 volledig circulair zijn en in 2030 al 50% minder primaire grondstoffen (mineralen, metalen en fossiele brandstoffen) gebruiken. Dat is een uitdaging, ook voor Falco. Sinds de oprichting werkt Falco modulair en vooruitstrevend. Maar circulair denken vraagt nog steeds om aanpassingen. Daarom heeft Falco sinds 2020 een Circulair Manager, John Wermink

John richt zich op het zo circulair mogelijk maken van Falco-producten, waaronder:

  • ontwerpen voor eenvoudige montage en demontage
  • repareren, refurbishen en recyclen
  • behouden van (rest)waarde van materialen en arbeid
  • certificering volgens ISO 9001, ISO 14001, VCA, FSC® en de CO2-prestatieladder (KAM)

Meer weten?
Falco denkt graag mee over de inzet van circulaire producten voor een mooiere en meer verantwoorde inrichting van uw buitenruimte.

(0546) 55 44 44 j.wermink@falco.nl
Circulair (image 1) Circulair (image 2) Circulair (image 3)
Wij staan (of zitten) voor u klaar!

Falco's adviseurs staan klaar om u telefonisch of tijdens een bezoek te adviseren. Ook sturen zij graag op uw verzoek gedetailleerde informatie toe.

(0546) 55 44 44 info@falco.nl Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van onze laatste producten en schrijf u in voor onze maandelijkse nieuwsbrief!